PRIVATE LABEL

SARAN Kozmetik; PrivateLabel projelerinde müşterilerine hizmet vermeye hazırdır. Ürün tasarım aşaması, koku tasarımları ve şeçimleri, Ambalaj seçimleri ve tasarımları, üretim detayları, kalite kontrol aşaması akabinde ürün sevkine kadar anahtar teslimi projeler için iş ortağınızız. Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, parfüm grubu( EDP-EDT-EDC parfüm, Niche özel parfümler ), kolonya grubu, ev kozmetiği grubu ( bambu çubuklu oda kokuları, oda parfümleri, parfümlü çamaşır kokuları , kokulu mumlar ), cilt bakımı grubu( el kremi, body losyon, duş jeli, body splash) kategorilerini , sizin hayal ettiğiniz ve istekleriniz doğrultuda sıfırdan tasarlayıp , sizler için en iyi kalite standartlarında üretiyoruz. Aslında biz tam anlamıyla, sizin markanıza tamamen yeni , farklı, ve beklentilerinizi karşılayan özel ürünler geliştirip, yine sizler için en iyi kalite standartlarında üretiyoruz. Bunun yanında sizlerin hazır projelerinde de, üretim aşamasında iş ortağınız oluyoruz. Siz hayal edin, biz sizin için en iyisini tasarlayıp üretelim.

ESANS ve Koku Tasarım Süreci

ESANS ve Koku Tasarım Süreci Çok çeşitli bir koku & esans koleksiyonuna sahibiz ve sizler için en kaliteli parfüm esanslarını kullanıyoruz. Mevcut herhangi bir formülü kullanabildiğimiz gibi sizin istekleriniz doğrultusunda, tüm gereksinimlerinizi karşılamak için tamamen yeni bir formülasyon geliştirilebiliyoruz. Bugün ve gelecek trendin ne olacağını bilerek, markanıza uygun formüller ve kokular öneriyoruz. Siz bize parametrelerin ne olduğunu söyleyin, size kalite, miktar ve fiyatlandırma gereksinimleri için en uygun çözümü sunalım. Markanıza özel sunacağımız koku tasarımlarının formülasyonların gizliliği için rahat olun çünkü gizlilik bizim için temel bir ilkedir.

AMBALAJLAMA

Tasarım ve markanınızın mükemmel uyumu... Ürün özelliklerinin oluşturulmasından, size özel ambalaj tasarımına kadar, tasarım ekibimiz ve Ar-Ge departmanımız tarafından süreçler özenle yönetilmektedir. Size, hayal edebileceğinizden daha fazla malzeme; şişe, şişe üzeri boya baskı uygulamaları, kapak, kutu, ürün tasarımı gibi birçok seçenek sunabiliriz. Markanızı en iyi yansıtabilecek ürünleri sizler için tasarlayıp üretebiliyoruz. Ürün geliştirme sürecinin her aşamasında 68 yılı aşkın tecrübelerimize dayanan tavsiyelerimize güvenebilirsiniz.