BİZ KİMİZ
1954 senesinde büyükbabamızın küçük bir koku atölyesinde başladığı serüveni, 3. Kuşak olarak günümüze taşıyarak, PRIVATE LABEL olarak ya da kendi markalarımızla ; bay - bayan eau de parfume, eau de toilette, kolonya, geniş alan kokulandırma makinaları ve makinaya uyarlanmış kurumsal kokular, bambu çubuklu ortam kokuları, kokulu mumlar, oda parfümleri, parfümlü çamaşır kokuları, gülsuyu, oto parfümleri, el temizleme solüsyonu, el kremleri, vücut losyonları, duş jelleri, özel günlere tasarlanmış kofre setler üretiyoruz. PRIVATE LABEL üretimi, üretim üssü olmayan, iş konseptlerini gerçekleştirmek için istikrarlı ve deneyimli bir işbirliği arayan müşterilerimiz için uygun bir hizmettir.

İŞBİLİRLİĞİMİZ
Hem private label hem de markalarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Private Label Kozmetik Ürünler, mevcut iş ortaklarımızın gereksinimlerine dayanmaktadır. Düşündüğünüz, hayal ettiğiniz ürünü sunabilir, hatta yeni bir ürün geliştirmemiz için bize güvenebilirsiniz veya bir ürün numunesi gönderebilirsiniz. Her zaman sizin memnuniyetinize odaklanıyoruz. Bizim markalı ürünlerimizi satın almayı seçebilir veya düşündüğünüz ürünler için kendi markanızı kullanabilirsiniz. Üretim hatlarımız; yüksek adetli kozmetik ürün üretiminden, lüks ürün kategorisine kadar size hizmet vermektedir. İşbirliğimizin birincil kriteri sizin memnuniyetinizdir. Uluslararası kozmetik endüstrisi için akredite GMP sertifikasına sahip bir üretim tesisiyiz.

FABRİKAMIZ
Saran Kozmetik, 3500 metrekarelik üretim alanında 60 yılı aşkın tecrübesiyle en kaliteli ürünleri tasarlamak ve üretmek için çalışmaktadır. Ürüne göre 15000 - 35000 adet üretim kapasitesiyle, kendi öz sermayesiyle hizmet vermektedir. Tesisimiz; tasarım, kalite kontrol ve üretim mesul müdürlüğü aşamasından, ürün sevkine kadar her konuda bire bir kontrolünü kendisi sağlamaktadır.